Aktualności:

Dlaczego właśnie z nami?

(28.09.2016)

W ostatnim czasie zrealizowaliśmy kolejne inwestycje: myjnia dwustanowiskowa w Kajetanówce (woj. lubelskie) oraz 5-stanowiskowa (4+1) w Wągrowcu (woj. wielkopolskie).

(11.08.2016)

Rozpoczęliśmy budowę kolejnej myjni. Będzie to myjnia kontenerowa; dwustanowiskowa zlokalizowana w Śremie (woj. wielkopolskie). Więcej informacji wkrótce na naszym Facebooku. Zapraszamy do śledzenia naszych poczynań!


(05.08.2016)

W ostatnich dniach zakończyliśmy montaż dwóch myjni kontenerowych - 6 stanowiskowej w Gdańsku oraz 2 stanowiskowej w Lipinkach k. Gorlic. Zdjęcia z realizacji znajdują się w naszej galerii.


Otomyjnia Sp. z o.o. jest polskim producentem wysokiej jakości myjni bezdotykowych. Naszych klientów obsługujemy kompleksowo - od projektu myjni przez budowę profesjonalnych posadzek, montaż techniki myjącej po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

Oferujemy Państwu profesjonalne myjnie bezdotykowe w dwóch formach zabudowy – modułowej oraz kontenerowej. Nasze myjnie budujemy bazując na sprawdzonych podzespołach znanych producentów.

Działamy na rynku od 2008r., kiedy to rozpoczęliśmy budowę i eksploatację własnych myjni bezdotykowych. Kilkuletnie doświadczenie praktyczne, pozwoliło nam opracować własne autorskie oprogramowanie zarządzania myjnią oraz własną technologię pod marką Otomyjnia.

Dodatkowo w stałej ofercie posiadamy urządzenia towarzyszące, tj. odkurzacze jedno i dwustanowiskowe, trzepaczki i wieszaki do dywaników oraz wiele innych.

Inwestując z nami otrzymujecie Państwo najlepszą jakość i gwarancję zadowolenia popartą naszymi wieloma realizacjami oraz doświadczeniem praktycznym.

srodowisko

Zaproszenie-Targi